top of page
Historia i doświadczenie

Jesteśmy absolwentami Fizjoterapii w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Obecnie prowadzimy prywatny gabinet fizjoterapii oraz jesteśmy wykładowcami w AWFiS i WSB Gdańsk. Swoją zawodową drogę w fizjoterapii sportowej zaczęliśmy w 2015 roku. Współpracowaliśmy z kolarzami Kaszebe Runda, sportowcami gdańskich AZS, graczami Ultimate FrisBee, piłkarzami PZPN 1 ligi - Vamos Gdańsk a także piłkarzami Futsal Ekstraklasy PZPN - UG Futsal Club. W 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą PlayersCamp oraz ObózSiatkarski szkolącą obiecujących, młodych koszykarzy i siatkarzy.
W 2021 roku braliśmy udział w sportowym biciu Rekordu Guinessa wspierając od strony medycznej graczy zespołu PSPal Trójmiasto
. Swoją wiedzę poszerzamy poprzez prace badawcze na studiach doktoranckich oraz poprzez odbywanie specjalistycznych szkoleń z dziedziny fizjoterapii, terapii manualnej i osteopatii. Zajmujemy się kontuzjami, przywracaniem sprawności po operacjach, a także stanami przeciążeniowymi układu ruchu oraz terapią bólu.

Screenshot_2019-11-17 Fizjoterapia Wasil

 

Gdzie nas znajdziesz?

1. Prowadzimy indywidualną terapię Pacjentów w prywatnym gabinecie

<   Banino ul. Wojciecha Kossaka 20/1   >

2. Wykładowcy Uczelni Wyższych
 
AWFiS Gdańsk oraz WSB Gdańsk

3. Obóz dla młodych sportowców
Players Camp i Obóz Siatkarski.PL

 

Możesz nas sprawdzić!

Agata - mgr fizjoterapii NPWZ 21632

Kuba   - mgr fizjoterapii NPWZ 58144

bottom of page